Accessibility.SkipToMainContent

Drukbezocht Nautilus Symposium 'Duurzaam fit blijven aan boord'

27 juni 2019

Op 25 juni jongstleden, na afloop van de jaarvergadering van de Nederlandse Branch van Nautilus International, vond een drukbezocht openbaar Symposium over ‘Duurzaam fit blijven aan boord’ plaats in het Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp. De bijna 100 aanwezigen luisterden geboeid naar de voordrachten van de volgende sprekers:

Het belang van Duurzame Inzetbaarheid voor maritieme professionals’
Marcel van den Broek, voorzitter Nautilus NL

‘Aftellen of meetellen? Vitaal in de scheepvaart’
Professor dr. Tinka van Vuuren, bijzonder hoogleraar Strategisch Human Resource Management Open Universiteit

‘Duurzame inzetbaarheid in de praktijk’
Leonieke Verbove, HRM manager en Jeroen Stal, HR Officer, P&O Ferries

‘Fit on board, the one union vision’
Mark Dickinson, General Secretary Nautilus International

Ook waren er pitches van (zeevaart) kapitein Niels Groen, (binnenvaart)machinist Jan de Rover en Wellness at Sea trainer Toon van de Sande te beluisteren.

Na afloop van de voordrachten vond er een boeiende discussie met de sprekers en de zaal plaats.

Een uitgebreid verslag van dit Symposium verschijnt in de Telegraph augustus.

Rapport ‘Zeewater door de aderen’

April 2018 werd het eindrapport van het sectoronderzoek in de Zeevaart naar duurzame inzetbaarheid gepresenteerd onder de mooie titel ‘Zeewater door de aderen’. Veel van onze leden hebben hier ook actief aan bijgedragen. Ook onze leden in de offshore, binnenvaart en de waterbouw geven ons regelmatig aan dit een belangrijk thema te vinden.
Tags

Word vandaag nog lid van Nautilus