Accessibility.SkipToMainContent

Nautilus vierde de internationale Dag van de Arbeid met de lancering van een nieuwe website.

De nieuwe site maakt het maritieme professionals gemakkelijker om toegang te krijgen tot belangrijk nieuws en informatie over hun vakbond, hun sector en hun arbeidsrechten op zee en aan wal.

De website is specifiek ontworpen voor gebruik met een geringe bandbreedte, wat betekent dat zelfs bezoekers met een zwakke internetverbinding, zoals zeevarenden, toegang tot de meeste nuttige online functies kunnen krijgen.

Dit is in navolging van het recente rapport over communicatiemogelijkheden voor bemanningsleden. Het rapport onthulde dat veel zeevarenden aan boord tegenwoordig weliswaar toegang tot het internet hebben, maar dat de bandbreedte vaak erg beperkt is en de zeevarenden hiervoor moeten betalen.

De nieuwe website van de vakbond is gebruiksvriendelijk en flexibel, zodat leden snel en gemakkelijk de benodigde informatie kunnen vinden en alle functies kunnen gebruiken, zelfs met een slechte internetverbinding, zonder dat dit afbreuk doet aan de vormgeving of inhoud van de site.

De belangrijkste componenten zijn een nieuw gedeelte met nieuws en achtergrondinfo, waar leden en abonnees van de Nautilus Telegraph het laatste nieuws van de vakbond kunnen lezen.

Daarnaast geeft het deel Verandering realiseren een overzicht van alle actuele campagnes waar Nautilus namens zijn leden aan werkt, plus informatie over recente vergaderingen, evenementen, opiniepeilingen en enquêtes.

Leden hebben tevens toegang tot een gepersonaliseerd gedeelte waar ze hun gegevens kunnen wijzigen en bijwerken, vakbondsvertegenwoordigers om advies en richtlijnen kunnen vragen en geld kunnen besparen via Nautilus Plus-aanbiedingen en -kortingen.

Olu Tunde, assistant general secretary van Nautilus International, zegt hierover: "Onze nieuwe website is ontworpen met het oog op onze leden. We weten dat zeevarenden onze website niet altijd aan wal of met een sterke internetverbinding kunnen bezoeken, maar het is belangrijk dat wij iedereen het laatste nieuws over het werk van de vakbond kunnen geven.

'We wilden een makkelijk toegankelijke en gebruiksvriendelijke website ontwikkelen waar zeevarenden de juiste informatie over de vakbond kunnen vinden om in hun specifieke behoeften te voorzien. En dat is precies wat we hebben gedaan.'

Of je nu in Southampton of de Zuid-Chinese Zee bent, het is overal even makkelijk om de verschillende pagina's van onze nieuw ontworpen website te bezoeken. We moedigen al onze leden aan om feedback te geven over de nieuwe vormgeving en functies en we zullen ons best doen om de nodige updates uit te voeren om hun bezoek nog productiever te maken.' Olu Tunde, assistant general secretary van Nautilus International

Word vandaag nog lid van Nautilus